Det er god stemning og kakefeiring på Altakontoret denne uken. Vi i SmartDok har nemlig nådd en skikkelig milepæl: 4.000 bedrifter har nå SmartDok som sin digitale arbeidshest!

For oss i SmartDok er dette et utrolig viktig bevis på at det vi driver med, faktisk løser reelle problemer for formannen, basen og anleggslederen der ute i felten. Takk for tilliten!

Gründer og daglige leder, Bjørn Tore Hagberg, er naturligvis stolt og retter all ære mot kundene og våre dyktige ansatte. Han peker på den voldsomme reisen vi har vært på:

Mye har skjedd siden vi nådde de første 100 kundene tilbake i 2010, både med folk og produkt. Denne uka nådde vi en ny milepæl, 4.000 kunder og 81.000 brukere. Det er vi selvsagt veldig stolt over å ha fått til.

Men Bjørn Tore er klar på at jobben ikke er over – tvert imot:

– Vi jobber steinhardt hver eneste dag for å bli ennå bedre for våre fantastiske kunder. Vi takker alle våre kunder så mye for tilliten!

Vår tilnærming er enkel: Vi skal levere et system som er enkelt, funksjonelt og laget for de som faktisk jobber ute i felt. Dette er drivkraften bak alt vi gjør. Og det er derfor 4.000 bedrifter daglig bruker SmartDok for å få orden på timelister, HMS og dokumentasjon i en hektisk anleggshverdag.

Les mer om dette